Місцеві зміни: безкоштовний проїзд для школярів та інноваційний рух на майдані Соборному

Місцеві зміни: безкоштовний проїзд для школярів та інноваційний рух на майдані Соборному

Як завжди, ми встигаємо слідкувати за останніми тенденціями потреб і вимог житомирян. Отож, ми відібрали найважливіші петиції людей до міської влади та пропонуємо перелік того, що сьогодні так рішуче намагаються змінити мешканці у своєму місті. Об этом сообщает ИНФО со ссылкой на СМИ.

Школярі самі не заробляють, а отже, не платять


З надією на краще, а також з думкою про те, що в особі Дармопук Оксани місцеві чиновники, нарешті, почують прохання житомирян скасувати плату за проїзд дітей шкільного віку у громадському транспорті м. Житомира Сподіваємося, що пані Оксана зможе набрати достатню кількість підписів людей, що також готові виступити з підтримкою запропонованої ініціативи, оскільки позитивне рішення даного питання допоможе суттєво вплинути на сімейний бюджет кожної родини, яка має дітей шкільного віку.


Кущі, дерева та інша флора на центральній площі міста


Більше 44% підписів зі 100 потрібних зібрала петиція Романа Кравчука, стосовно зміни зовнішнього вигляду центральної автодорожньої розв`язки міста – майдану Соборного. Пан Роман активно пропагує ідеї підтримки європейських стандартів щодо озеленення великих дорожніх ділянок. Отож, і у нас триває боротьба містян за перетворення майдану Соборного на «зелене місце» для людей, при цьому корегуючи зміну руху автомобілістів на вищезгаданій дорожній ділянці.


Намагаємося змусити «Житомиртеплокомуненерго» працювати


Житомирянин Дмитро Мазирець піднімає питання дійсно важливе та кричуще. Він закликає владу звернути увагу на те, що «Житомиртеплокомуненерго» не надто сумлінно виконує свою роботу та не може вчасно підключити місто до централізованого опалення в холодну пору року, апелюючи до того, що вони не можуть вчасно закінчити ремонтні роботи на своїх мережах. Тому пан Мазирець просить перенести всі підготовчі роботи до опалювального сезону на початок квітня, а систему розпочати заповнювати вже на початку вересня .


«Абсолютна безвідповідальність керівників підприємства та департаментів міськради (28.10.2019 всі запевняли що все готово для початку опалювального сезону, а насправді зокрема мікрорайон Малікова: система не заповнена, засувки на магістралях не відчинені, ІТП в авральному режимі монтуються і т.п.)


Прошу перенести всі ремонтні роботи на кінець квітня, систему заповнювати на початку вересня і розібратися з відповідністю керівників займаним посадам», — коментує пан Дмитро.


Ірина Хоцька


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/mistsevi-zmini-bezkoshtovniy-proyizd-dlya-shkolyariv-ta-innovatsiyniy--10962188.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя