Що примусило жителів Кіровоградщини звернутися з листом до гаранта Конституції України. ВІДЕО

Що примусило жителів Кіровоградщини звернутися з листом до гаранта Конституції України. ВІДЕО

В Олександрiвцi мости через залізницю та річку Тясмин давно потребують ремонту. Про це йдеться у відео "UA:Кропивницький". Об этом сообщает super24.in.ua со ссылкой на СМИ.

На одному з мостів, що над залізничною колією, утворилися дірки, хитаються поручні.

"Тут ходити уже не можна. Прогнила сама конструкція та бетонні перекриття. І такий стан майже на кожній" , – розповів олександрівець Артем Чебану.

Із 2009 року мости знаходяться у комунальній власності Олександрівської селищної ради. Чотири роки тому їх визнали аварiйним. Тоді і виготовили проектно-кошторисну документацію. На той момент на ремонт мосту треба було 47 мільйонів гривень. Нині – понад сто мільйонів.

"Ремонтувати ми їх не можемо. Поки – підтримуємо. Робимо поточний ремонт, проте не видно результатів. За добу по мосту проходять п’ять тисяч вантажних авто, які і розбивають дорогу. Бюджет селищної ради становить 16 мільйонів гривень. Щоб зараз відремонтувати мости треба 114 мільйонів гривень. На це не те, щоб бюджету селищної ради не вистачить, а навіть й усього району" , – зазначив селищний голова Олександр Безпечний.

Мiсцевi жителi записали вiдеозвернення до Президента України Володимира Зеленського, аби звернути увагу на аварiйний мiст i таким чином отримати грошi iз державного бюджету на його ремонт.Джерело статті: “http://rk.kr.ua/scho-primusilo-zhiteliv-kirovogradschini-zvernutisja-z-listom-do-garanta-konstitutsii-ukraini-video”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя