Окупанти в ОРДЛО поширюють брехню про "підготовку наступу" Об’єднаними силами


Російські найманці на окупованих територіях Донбасу поширюють провокаційні неправдиві повідомлення про діяльність Збройних сил України

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. Об этом сообщает nk-city.in.ua со ссылкой на СМИ.

За даними розвідки, загарбники активізували заходи з формування антиукраїнських настроїв серед населення на окупованих територіях у Донеччини та Луганщини. Зокрема окупанти збільшили кількість фейкових повідомлень про нібито підготовку підрозділів Об’єднаних сил до наступальної операції.

Таким чином терористи намагаються виправдовувати власні порушення режиму припинення вогню та проведення позапланових мобілізаційних тренувань. Антиукраїнську пропаганду окупанти поширюють через підконтрольні медіаресурси.

Водночас у підрозділах 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів ЗС Росії у постійній боєготовності тримають чергові бронегрупи, командування яких розробляє нові маршрути висування для підтримки передових підрозділів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/12/okupanty_v_ordlo_poshyryuyut_brekhnyu_pro_quotpidgotovku_nastupuquot_obyednanymy_sylamy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя