У «Європейській солідарності» заявили, що Порошенко завжди перетинає державний кордон згідно з законом

У Петра Порошенка немає компаній в Панамі, натомість стаття 385 кримінального кодексу цієї країни передбачає відповідальність за брехню під присягою, - «Європейська  солідарність» — У «Європейській солідарності» заявили, що Порошенко завжди перетинає державний кордон згідно з законом
У Петра Порошенка немає компаній в Панамі, натомість стаття 385 кримінального кодексу цієї країни передбачає відповідальність за брехню під присягою, - «Європейська солідарність»
На Портнова та його «хлопчиків за викликом» із Державного бюро розслідувань очікує велике розчарування — пресслужба Об этом сообщает rusberkut.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко в усіх випадках перетинав державний кордон у повній відповідності із законом. Про це повідомляє пресслужба партії.


«Це стосується і вильоту на Мальдіви на початку 2018 року. На Андрія Портнова та його «хлопчиків за викликом» із Державного бюро розслідувань, яке цей відомий поплічник Януковича отримав в концесію від нової влади, очікує велике розчарування. «Підроблені документи» існують лише в їхній хворобливій уяві. Як і всі інші фейки, покладені в основу численних «розслідувань», що штампує їхній спільний конвеєр», — написали у пресслужбі.


Також у «Європейській солідарності» звертають увагу, що, «за усталеною традицією, першим новину про чергове «розслідування» повідомив Портнов і вже потім її слухняно пережувала пресслужба ДБР».


«Щодо заяв пана Портнова про нібито порушені проти Петра Порошенка кримінальні справи в Панамі, пресслужба уповноважена заявити, що у Порошенка немає компаній в тій країні. Натомість, стаття 385 кримінального кодексу Панами передбачає відповідальність за брехню під присягою – саме для таких, як Портнов», — наголосили у партії Порошенка.


Також у «Європейській солідарності» нагадали, що «така ж відповідальність – за неправдиве повідомлення за злочин – існує і в Україні».


«Те, що на загал виглядає як інформаційний тролінг та спам, з боку Портнова, – насправді кримінальний злочин, за який рано чи пізно Портнов відповідатиме і в Україні, і в Панамі. Рівно як і за розкриття таємниці даних досудового розслідування, яким ексзаступник глави адміністрації Януковича систематично займається за потурання «орендованих» ним слідчих ДБР», — заявили у пресслужбі партії.


Нагадаємо, ДБР відкрило справу через поїздку Порошенка на Мальдіви.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/u-jevropeyskiy-solidarnosti-zayavili-shcho-poroshenko-zavzhdi-peretinaje-derzhavniy-kordon-zgidno-z-zakonom-615914.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя