Безсмертного повернули до Тристоронньої контактної групи в Мінську


Президент України Володимир Зеленський призначив Романа Безсмертного представником України в підгрупі Тристоронньої контактної групи на переговорах у Мінську

Про це йдеться в указі президента №504/2019, оприлюдненому на сайті глави держави. Об этом сообщает depo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Уповноважити Безсмертного Романа Петровича представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи, увільнивши від виконання цих обов’язків О. Моцика", — йдеться у документі.

Читайте також. Українцям треба готуватися до серйозного бою у мінському процесі, — Безсмертний

Роман Безсмертний раніше вже працював у ТКГ. Під час роботи він наголошував, що окуповані території можуть повернутися до України на умовах Конституції, а розмов про внесення змін до Конституції заради повернення окупованих територій не має бути, оскільки сувереном є весь український народ, а не його частина. Також Безсмертний окремо акцентував увагу на питанні повернення Криму.

Читайте також. "Пілот некомпетентний, у літаку — 42 млн людей": Безсмертний сказав, що треба міняти в системі влади

  • Нагадаємо, Зеленський призначив керувати переговорами в Мінську другого президента України Леоніда Кучму, який раніше вже працював на цій позиції.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/bezsmertnogo_povernuly_do_trystoronnoyi_kontaktnoyi_grupy_v_minsku”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя