Сутички під МВС: поліцейські штовхали активістів, аби ті не пошкодили прапор ЄС


Правоохоронці не дозволили активістам біля МВС поклеїти стрічку на металевий флагшток з прапором Європейського союзу, бо це державне майно, яке вони могли пошкодити

Про це заявив директор департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко, передає Українська Правда. Об этом сообщает news-bablo.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами Шевченка, споруда МВС разом із її елементами такими як прапорні щогли перед центральним входом із державним прапором України, прапором ЄС та емблемою МВС є державним майном.

"Їхнє псування і пошкодження шляхом обклеювання чи нецільового використання як підпорок під їхню недолугу і неправдиву наочну агітацію є адміністративним правопорушенням", — пояснив він.

Директор департаменту комунікацій МВС повідомив, що на щоглі, на яку намагалися прив’язати стрічку активісти, висів прапор ЄС.

Нагадаємо, що активістів штовхали, застосовували газовий балончик, аби не дати обнести МВС обмежувальною стрічкою. Вони вимагали відставку глав МВС та Генпрокуратури через провал реформ прокуратури та поліції.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/sutychky_pid_mvs_policeyski_shtovkhaly_aktyvistiv_aby_ti_ne_poshkodyly_prapor_yes”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя