Світоліна програла в 1/2 Індіан-Веллсу через пошкодження. Еліна не впевнена, чи зіграє в Маямі

В Індіан-Веллсі Еліна Світоліна провела чотири трисетових матчі — Світоліна програла в 1/2 Індіан-Веллсу через пошкодження. Еліна не впевнена, чи зіграє в Маямі
В Індіан-Веллсі Еліна Світоліна провела чотири трисетових матчі
Великий теніс України
Українка прокоментувала поразку від Б’янки Андреєску Об этом сообщает napensii.in.ua со ссылкой на СМИ.


Сьогодні, 16 березня, раннього ранку за київським часом українка Еліна Світоліна поступилася у півфіналі турніру в Індіан-Веллсі 18-річній канадійці Б’янці Андреєску. Невдовзі після матчу наша тенісистка провела прес-конференцію, на якій пояснила причини поразки.- У вирішальному сеті Б’янка відмінно відіграла, — каже Еліна. — У мене гра йшла то краще, то гірше. Я не зіграла так, як хотіла. У мене були мої шанси. Я ними не скористалася. Ось, що не спрацювало для мене, ось чому вона скористалася своїм шансом і заграла краще в третьому сеті.


- Можете прокоментувати ситуацію зі своїм коліном?


- Так, у мене є проблеми. Вони почалися ще з турніру в Дубаї. Це дуже засмучує, але я намагалася зробити все, що в моїх силах, щоб бути готовою. Пересування по корту — великий аспект моєї гри. На жаль, результати МРТ не були відмінними. Подивимося, що будемо робити. Я брала знеболюючі, але проблема все ще є. Сьогодні можна було помітити, що я не рухаюся надто добре. Це не дозволяло мені зіграти на 100%, тому що я не рухалася так, як можу.


- У чому конкретно проблема?


- Є запалення. Так, щось відбувається, пізніше дізнаємося, тому що це велике запалення і не так багато можна розгледіти.


- Ви зробите знімок чи щось на зразок того, перше, ніж поїдете в Маямі?


- Так, я вже робила знімок перед тим, як сюди приїхала. Я збираюся зробити ще один, тому що на якомусь етапі мені стало гірше, адже я грала трисетові матчі. Знеболюючі допомагали тільки наполовину. Так що буду дивитися по ситуації. Звичайно, я хочу зіграти в Маямі, адже це великий турнір і я демонструю хороший теніс. Але, якщо я не зможу як слід рухатися по корту, тоді це може стати проблемою.


- Уболівальникам цікаво, що вчора відбулося в готелі, де ви живете, про що ви написали в Twitter?


- Було трохи страшно в той момент, зі мною вперше сталося щось схоже. Але в підсумку все вирішилося. Так що з нами все було в порядку, просто занадто багато стресу. Я більше думаю про те, як це вплинуло на Ґаеля, адже це був день його матчу. Таке не кожен день трапляється, тому були хвилювання. Будемо сподіватися, що більше таке не повториться.


- Ви згадали, що Б’янка грає добре. Схоже, що вона на все здатна, у неї немає слабких місць. Ви відчули те ж саме на корті?


- Вона володіє всіма компонентами, вона грає добре. Сьогодні вона скористалася своїм шансом. Вона показує відмінний теніс — це хороший знак. Вона однозначно може бути на вершині тенісу, бути однією з топ-тенісисток. Звичайно, їй потрібно буде відіграти багато турнірів, багато матчів. Але на даний момент вона дуже, дуже хороший гравець. Сподіваюся, в майбутньому я зіграю з нею ще багато матчів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/svitolina-prograla-v-12-indian-vellsu-cherez-poshkodzhennya-elina-ne-vpevnena-chi-zigraje-v-mayami-577692.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя