Поліцейські охорони стали донорами для дворічної донечки прикарпатського атовця

news-image: Поліцейські охорони стали донорами для дворічної донечки прикарпатського атовця
Поліцейські охорони Івано-Франківщини не одноразово долучалися до благодійних акцій та поповняли «банк крові».

Цього разу стати донором спонукала допомога маленькій дівчинці Евелінці Гладій, інформує прес-служба управління поліції охорони. Об этом сообщает repka-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зателефонувавши в координаційний центр крові, була отримана інформація, що допомоги потребують двоє людей: Евелінка Гладій та Мазур Любов. Щоб не втрачати дорогоцінного часу поліцейські охорони вирішили — стати донорами та догомогти людям.

Здати кров могли тільки чоловіки від 18-45 років, фізично здорові, тому поліцейські охорони є найкращими помічниками у цій справі.

Правоохоронці зізнаються, що кров здають уже не вперше, в основному відкликаються на прохання знайомих, родичів, а також намагаються брати участь у подібних благодійних справах.

"Коли мова йде про порятунок людського життя, чи це дитини, чи дорослої людини, ми без вагань допомагаємо", – розповідає начальник УПО полковник поліції Михайло Чорнописький.

Отримані за таку процедуру кошти, поліцейські також пожертвували на доброчинність.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/policeyski-ohorony-staly-donoramy-dlya-dvorichnoi-donechky-prykarpatskogo-atovcya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя