Ідея "іноземних фахівців" виявилася повністю дискредитована тими, хто її ж і впровадив у широкий обіг, - Петро Олещук

Ідея "іноземних фахівців" виявилася повністю дискредитована тими, хто її ж і впровадив у широкий обіг, — Петро Олещук

Система з залученням "варягів" була свого часу проголошена методом пришвидшеного реформування України. Хочете "реформи по-грузинськи"? Ну то от — тримайте грузинів. Цілий десант, на чолі з самим Саакашвілі, котрий швидко реформує нам окрему область. Потім з часом грузини з "реформаторів" у офіційних джерелах перетворилися на "гастролерів". Об этом сообщает chas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав політолог Петро Олещук.

Аналогічна доля чекала і інших іноземних реформаторів, більшість з яких зникала з часом так само швидко, як і з’являлися, або "зависали" у незрозумілому статусі. Зрозуміло, що ніхто тут нічого окрім "олігархічних ігор" не міг побачити. Загалом, ідея "іноземних фахівців" виявилася повністю дискредитована тими, хто її ж і впровадив у широкий обіг, а поняття "іноземний технократ" не може сприйматися майже ніким без відповідної іронії. Фактично, більішсть іноземців з "тимчасовими паспортами" та без прив’язки до України (етнічної, мовної, культурної) виконували функцію "прокладки" між українським суспільством та владою. Тож тепер ця вкрай дискредитована ідея використовується для критики.

Вечірні Вісті...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1549891501-ideya-inozemnih-fahivtsiv-viyavilasya-povnistyu-diskreditovana.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя