Через жорсткий Brexit Німеччина втратить 100 тис. робочих місць

Через жорсткий Brexit Німеччина втратить 100 тис. робочих місць Об этом сообщает hvylya.in.ua со ссылкой на СМИ.

? 100 .

У разі невпорядкованого виходу Великої Британії із Євросоюзу Німеччина може втратити 100 тис. робочих місць

Про це повідомляє DW.

Такого висновку дійшли автори дослідження, проведеного співробітниками Інституту економічних досліджень у Галле (IWH), пише тижневик Welt am Sonntag.

Згідно з його результатами, для німецької економіки одним з наслідків браку компромісу між Брюсселем та Лондоном може стати втрата 100 тис. робочих місць. Саме такий економічний ефект від "жорсткого Brexit" економісти спрогнозували для міст та регіонів ФРН.

За їхніми підрахунками, особливо відчутно хаотичний вихід британців зі складу Євросоюзу позначиться на автомобільній галузі та її підприємствах-постачальниках. Тут під загрозою опинилося близько 15 тис. співробітників, котрі прямо чи опосередковано залежать від поставок німецьких автомобілів та запчастин до Великої Британії.

Тож найбільше від скорочення робочих місць постраждають міста та населені пункти, де розміщені підприємства автовиробників або їхніх постачальників, запевняють автори дослідження.

Дослідники застерігають, що Німеччина в цілому зазнає значних втрат унаслідок "жорсткого Brexit", адже її економіка орієнтована насамперед на експорт.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/CHerez_zhorstkii_Brexit_Nimechchina_vtratit_100_tis_robochih_mists_375731.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя