Каспрук назвав справжню мету депутатів, які хочуть створити управління декомунізації

ХТО КОМУ ПРОДАН? /
Об этом сообщает ngp-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Метою створення управління національної пам’яті та декомунізації Чернівецької міськради є демонтаж пам’ятних дошок колишньому міському голові Чернівців Павлові Каспруку і заслуженому журналістові України Володимиру Пелеху.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив усунутий з посади мера Чернівців Олексій Каспрук, пише molbuk.ua

Він розкритикував проект рішення, який був зареєстрований сьогодні у Чернівецькій міськраді.

"Чернівчани, ви справді думаєте, що депутатам в голові дороги? Громадський транспорт? Водопостачання? Житловий фонд? Економіка міста? Нові робочі місця? Депутат Назар Моклович, людина, яка згідно матеріалів суду перебувала на обліку в нарко диспансері, засуджений українським судом за кримінальний злочин, побиття жінки в стані алкогольного сп’яніння, вносить на розгляд "ради" проект рішення, яке без сумніву змінить наше життя в місті на краще... На думку цього "народного обранця", 7 (СІМ)! посадовців мерії мають займатись "декомунізацією" міста на постійній основі... Декомунізацією, яка в принципі згідно закону вже завершена. Робота цих чиновників "з декомунізації" буде обходитись нам з вами понад 1 млн. грн щорічно з наших кишень", — написав О. Каспрук.

"Але в порядку денному у цих маргіналів, знаю, є тільки два поточних завдання: перейменування вулиці Павла Каспрука та демонтаж пам’ятної дошки Володимиру Пелеху. Які ж ви убогі, Вася Продан та компанія... Ви здатні тільки знищувати... Що й успішно демонструєте останні кілька місяців", — додав Каспрук.Раніше повідомлялося, що Чернівецька міська рада має намір створити нову структурну одиницю – управління національної пам’яті та декомунізації. У проекті документу пропонується з 28 березня 2019 року утворити управління національної пам’яті та декомунізації Чернівецької міської ради з чисельністю 7 штатних одиниць. Розгляд цього питання очікується на черговій сесії міськради, яка відбудеться 28 березня 2019 року.


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=109954”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя