Франківцям розкажуть нові правила бюджету участі

Завтра в Івано-Франківську відбудеться публічне обговорення проекту положення про бюджет участі.


Завдяки бюджету участі кожен іванофранківець може долучитися до розподілу частинки міських коштів, сума яких у 2019 році становить 4 млн₴ Для цього потрібно описати і подати до міськради свою ініціативу та отримати її підтримку від інших мешканців. Об этом сообщает 10svodok.in.ua со ссылкой на СМИ.

Правила, за якими відбуватиметься подання ідей / ініціатив, голосування за них та реалізація підтриманих мешканцями ідей, викладені у проекті положення про бюджет участі. Наразі триває його обговорення для врахування пропозицій як тих містян, які вже мали досвід підготовки проектних заявок та голосування за проекти, так і тих, які хотіли б долучитися до реалізації бюджету участі цьогоріч.

Тому для всіх охочих вже цього четверга представимо напрацьований проект положення про бюджет участі, з текстом якого можна ознайомитися за посиланням – bit.ly/law_bu

Початок о 17.00 в Intellect Club & Applicature, вул. Вірменська, 3. Вхід вільний.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/frankivtsyam_rozkazhut_novi_pravyla_byudzhetu_uchasti_72712.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя