"Аграрні латифундисти мстять Новодністровській, Сокирянській та Вашковецькій об’єднаним громадам за рішення самим будувати своє майбутнє без вказівок місцевих феодалів", - нардеп Бурбак

ОСТАННІ ВИБРИКИ КНЯЗЬКА / Об этом сообщает art-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Цікава історія як у Вашковецькій ОТГ Сокирянського району Чернівецької області працювали майже 10 років, щоб створити медичну амбулаторію з стоматологічним кабінетом.

Зібрали кошти і навіть виграли міжнародний грант для цього, закупили стоматологічне обладнання, обладнали амбулаторію. Але комусь, там, "на вершині" Сокирянської районної влади така "розкіш" у селян здалася зайвою. І (з "найкращими намірами" звісно) лікарські ставки скоротили, а обладнання вирішили забрати в райцентр Сокиряни, — написав у Фейсбук народний депутат України Максим Бурбак.

Таке покарання за рішення про створення об’єднаної громади. Місцеві аграрні латифундисти мстять Новодністровській, Сокирянській та Вашковецькій об’єднаним громадам за рішення самим будувати своє майбутнє без вказівок місцевих феодалів. Люди, які роками самі створювали амбулаторію, збурені і готові до дуже різких дій аби захистити своє майно.

За їхнім листом від мене буде звернення до Уряду.


Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=109792”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя