В мережі з’явився перший трейлер до фільму "Подорож хорошого пса": зворушливе відео

В мережі з’явився перший трейлер до фільму "Подорож хорошого пса": зворушливе відео Об этом сообщает neprote.in.ua со ссылкой на СМИ.

Кінокомпанія Universal Studios представила продовження світового бестселлера "Життя і мета собаки". Перший трейлер українською вже підкорює серця любителів сімейних фільмів.

Перший український трейлер до фільму "Подорож хорошого пса" з’явився на YouTube-каналі B&H Film Distribution Company. Зворушливий сімейний фільм, знятий за мотивами однойменної книги «Життя і мета собаки» отримав своє логічне продовження.

За сюжетом, доля подарує відважному псові Бейлі нову мету. Він захоче стати справжнім другом і захисником для маленької дівчинки, онучки свого хазяїна Ітана. Кінокартина стане ще однією екранізацією, в якій розповідатиметься про справжню любов, дружбу, відданість і непохитну віру в добрі історії.

Прем’єра в Україні запланована на 13 червня 2019 року.

Дивитися трейлер до фільму "Подорож хорошого пса" (відео):Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/V_merezhi_zyavivsya_pershii_treiler_do_filmu_Podorozh_horoshogo_psa_zvorushlive_video_371431.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя