«Далі буде страшно», – попередили українців і росіян


Росія допустить фатальну помилку, якщо піде великою війною проти України. Таку думку в ефірі «Эхо Москвы» висловив російський журналіст, який проживає в Україні Матвій Ганапольський. Про це повідомив «Апостроф». Об этом сообщает zanoza-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема Ганапольський зазначив: «Я звертаюся до Кремля, до розвідки кремлівської – ви там, барани, менше дивіться Соловйова, Кисельова – ось ці ваші розважальні передачі, де ви себе заспокоюєте, які ви сильні. Будь ласка, ви розгорніть в Україні розвід мережу і поцікавтеся, що відбувається в Україні і що Україна собою зараз являє».

Він закликав Москву не зробити «фатальної помилки». «Не для України – Україна зникне, але зникне разом з Росією. Це я вам гарантую. Просто я це знаю. На жаль, так буде. Це буде остання війна, в якій братиме участь Російська Федерація з її нинішнім керівництвом і в нинішньому складі великої Росії. Далі буде страшно», – попередив журналіст.

Ганапольський зазначив, що незважаючи на чутки про слабкість України, «це буде найстрашніша війна в історії Російської Федерації». А відтак уточнив: «І це, звичайно ж, буде закінчення президентства президента Путіна. Ось тому війни з Україною не буде ніколи. Якщо буде – це буде для українців остання здача крові».


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/далі-буде-страшно-попередили-украї/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя