Українець вперше обійшов заборону на продаж землі

Українець вперше обійшов заборону на продаж землі
Українець вперше обійшов заборону на продаж землі

В судовому реєстрі з’явилася справа, у якій українець вперше відстояв своє право на розпорядження землею. Об этом сообщает chernigov-grad.in.ua со ссылкой на СМИ.

Чоловік посилався на рішення Європейського суду з прав людини.

Прокурор звернувся до суду з вимогою визнати обмін землі недійсним у зв’язку з мораторієм. Однак йому було відмовлено, повідомляє Opendatabot. “При вирішенні справи суд посилався на висновки Європейського суду з прав людини у справі Зеленчук і Цицюра проти України, ст.14 Конституції України, та норми цивільного і земельного законодавства України, які регулюють виниклі у справі правовідносини”, – йдеться у рішенні суду. З

аборону на продаж земель сільськогосподарського призначення, так званий мораторій, було введено ще у 2001 році. З 2002 року він почав діяти як тимчасовий захід з метою забезпечення нормативного врегулювання земельних відносин та створення інфраструктури ринку землі, після чого парламент неодноразово його продовжував. У грудні 2017 року Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Держдеп США закликав притягти до відповідальності вбивць Катерини Гандзюк.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/268094-ukrajinetsj_vpershe_obijshov_zaboronu_na_prodah_zemli”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя