Створили незвичний ноутбук, що працює за принципом друкарської машини

Створили незвичний ноутбук, що працює за принципом друкарської машини

Astrohaus Traveler – це дуже незвичний ноутбук, який годиться лише для набору тексту. Він обладнаний двома екранами з E-Ink (це електронний папір, який мають електронні книги). Об этом сообщает ukraine-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це пише keddr.com.

Працює пристрій з за принципом друкарської машини. При цьому апарат дуже компактний та легкий. Пристрій створили спеціально для письменників та інших майстрів слова.

При цьому ноутбук не має операційної системи, соціальних мереж, браузера і месенджерів та інших переваг сучасного ноутбука. Тож нічого не відволікатиме користувача від письма.

Ноутбук працює за принципом штукарської машини

Ноутбук працює за принципом штукарської машини

На одному заряді батареї ноутбук працюватиме до 4 тижнів. Девайс можна синхронізувати із комп’ютером за допомогою USB-C.

Traveler надійде у продаж в влітку 2019 року. За попередніми розрахунками, пристрій має коштувати 600 доларів (16 800 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно


Джерело статті: “http://24tv.ua/techno/stvorili_nezvichniy_noutbuk_shho_pratsyuye_za_printsipom_drukarskoyi_mashini_n1042952”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя