В Україні можуть заборонити «русский мир»


У Верховній Раді зареєстровано законопроект щодо засудження та заборони «русского мира» в Україні. Проект закону № 9139 ( автор – нардеп Олександр Шевченко) про внесення змін до закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» опублікований на сайті парламенту. Об этом сообщает 64kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

На своїй сторінці у Фейсбуці згадуваний народний обранець зазначає, що сьогодні ідея «русского мира» безперешкодно розвивається в країні. А відтак підкреслює: «Зважаючи на те, що саме ця ідеологія поклала початок військовому конфлікту в країні та спрямована в тому числі на ліквідацію незалежності України, її негайно потрібно заборонити на законодавчому рівні».

Зокрема Олександр Шевченко зазначає, що «за підтримки російських спецслужб та за допомогою місцевих російських агентів впливу, проросійських сепаратистів, підготованих політичних туристів з Росії, з лютого 2014 року в Україні розпочались диверсійні дії по провокуванню міжетнічних та міжрегіональних конфліктів, посилення сепаратистських рухів на сході України, що призвели до військового конфлікту. З 2014 року на сході України триває війна. Війна, розпочата російськими воєнізованими загонами, які вторглися в квітні 2014 року на території українського Донбасу після захоплення Росією Криму та серії проросійських виступів в Україні і проголошення «державних суверенітетів» так званих «ДНР» та «ЛНР».


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/в-україні-можуть-заборонити-русский/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя