В Івано-Франківську побільшало безхатьків. ВІДЕО

Коли немає куди повернутися. Лише з початку року в Будинок нічного перебування в Івано-Франківську звернулися сім десятків осіб. Керівництво закладу стверджує, тут їм було надано сотні соціальних послуг.


Найпопулярніший серед людей, котрі опинилися у важкій життєвій ситуації, Центр обліку бездомних осіб. Сюди за поточний рік звернулися майже дві сотні осіб. Працівники Центру допомагають у виготовленні документів, пошуку рідних та близьких, навіть працевлаштовують. Бездомні похилого віку отримали "Картку франківця". Де є безпритульні, там і кримінал, кажуть у мерії. Радяться, як вирішувати ситуацію із нарко- та алкозалежними, йдеться в сюжеті ТРК "Вежа". Об этом сообщает gazetahot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Будинок нічного перебування шукає своїх "клієнтів" під час соціальних рейдів. Цього року це чимала цифра – 240 осіб. Здебільшого виявляють їх, проводячи обіди для безхатьків. Нині Будинок нічного перебування співпрацює із багатьма громадськими, благодійними та релігійними організаціями.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/v_ivanofrankivsku_pobilshalo_bezhatkiv_video_69000.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя