У Львівській ОДА стартує проект «Нові обличчя влади»

Успішна кар’єра на державні службі, розвиток лідерських здібностей та можливість впливати на зміцнення держави – усе це можна зреалізувати у межах проекту Львівської облдержадміністрації «Нові обличчя влади». Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Під час проекту створять базу спеціалістів за профілем від керівників до спеціалістів. До бази вноситимуть дані випускників вищих навчальних закладів, фахівців профільних підприємств та організацій тощо. Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Багато молодих людей, в яких є талант, ініціатива та бажання працювати, можуть реалізувати себе та свої навички на державній службі. Рушійною силою розвитку України є саме молодь, адже від неї залежить — підемо ми шляхом динамічної градації чи тупцюватимемо на місці. Саме тому проект «Нові обличчя влади» покликаний відшукати тих фахівців, що внесуть свою лепту у зміцнення та розвиток країни», — зазначила керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.


Проект триватиме до 2020 року, а з охочими долучитися до команди Львівської ОДА проводитимуть співбесіди. Надсилати свої резюме можна за адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvivskiy_oda_startuie_proekt_novi_oblychchya_vlady_293211.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя