Журило звинуватив програму Бігуса у "сприянні фальсифікації справ" НАБУ

Журило звинуватив програму Бігуса у "сприянні фальсифікації справ" НАБУ Руслан Журило. Фото: Bihus.info

"Ця справа є фейковою від початку до кінця. З якого пальця Бігус висмоктав версію про те, ніби я вплинув на повернення Шевченківським райсудом обвинувального акту до САП? Вони взагалі бачили і чули, що відбувалося на засіданні суду?", — обурився Журило. Об этом сообщает 032online.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Насправді це НАБУ заблокувало розгляд справи по суті через лояльного прокурора САП. Той не просто спеціально "напартачив" у тексті обвинувального акту. Прокурор у залі засідань ще й жалібно звертав увагу суду на допущені ним ганебні помилки! Щоб суд не почав розглядати справу по суті", — сказав Руслан Журило.

За його словами, він тривалий час вимагав якнайшвидшої передачі справи "СхідГЗК" до суду для розгляду по суті.

"Але НАБУ щосили відтягує момент істини, який наступить у суді, діючи через "ручних" прокурорів САП та замітаючи сліди через "кишенькових" лже-антикорупціонерів", — наголосив Журило.

"А істина полягає в тому, що НАБУ за вказівкою Ситника грубо сфальсифікувало справу. Вона розсиплеться в будь-якому суді. НАБУ, яке вже третій рік демонструє лише імпотентність, зганьбиться ще більше", — зазначив Журило.

"Деякі лже-розслідувачі, наплювавши на етичні канони своєї професії, виступають підтанцьовкою і "бек-вокалом" у НАБУ. Вони дискредитують тих, на кого вкаже Ситник. Не дивно, що їхнє улесливе хихотіння чутно на сумновідомих "плівках Ситника", де він незаконно обговорював з "кишеньковими" антикорупціонерами подробиці різних справ", — каже він.

Нагадаємо, що НАБУ затримало Журила (в.о. голови державної Об’єднаної гірничо-хімічної компанії) в кінці січня за підозрою в нанесення шкоди ОГХК на суму понад 300 млн гривень.

Детективи затримали також екс-заступника директора ОГХК.

З січня 2016 року Національні антикорупційне бюро веде розслідування кримінального провадження, яке стосується продажу продукції ОГХК на експорт через посередника — австрійську компанію Bollwerk, яку ЗМІ пов’язували з колишнім народним депутатом Миколою Мартиненком. Сам Мартиненко цю інформацію заперечує.


Джерело статті: “http://ipress.ua/news/zhurylo_zvynuvatyv_programu_bigusa_u_spryyanni_falsyfikatsii_sprav_260026.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя