Як Житник проводив свої перші досліди з екстрагування лікарських рослин

Уявіть собі Україну XIX століття – тьмяне мерехтіння гасових ламп, домашні лабораторії, де у пориві натхнення створювалось неповторне. Саме в такій атмосфері дослідник Клим Житник проводив свої перші експерименти з екстрагування рослин. Об этом сообщает arskmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дні пролітали у невпинному пошуку нових рецептів та технологій. Фінансова скрута змусила юного Клима Житника покинути університет та влаштуватись на місцеву винокурню.

Та доля підкидає приємні сюрпризи – нова робота дала змогу отримати цінні поради, дізнатись багато нового про настоянки. Також значно вдосконалити свою майстерність.

Екстрагування лікарських рослин є доволі кропітким процесом. Перед тим, як добути необхідний екстракт, кожна рослина повинна пройти кілька етапів обробки. Щоб досконало опанувати цю технологію, Житнику довелось докласти неабияких зусиль. У пригоді стали масштабні знання про особливості рослинного царства.


Клим Житник

Дослідницькі знахідки Клима Житника з екстрагування та мацерації калгану, акації та липи зацікавили інших науковців. Саме завдяки йому така технологія стала широко поширеною серед дослідників того часу.

Більше – дивіться у програмі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/yak_zhitnik_provodiv_svoyi_pershi_doslidi_z_ekstraguvannya_likarskih_roslin_n980252”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя