Рекордна кількість близнят та двійнят пройшли святковим парадом у Хмельницькому (ФОТО, ВІДЕО)


У Хмельницькому, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, вже традиційно пройшов парад близнят та двійнят.

Про це повідомляє ye.ua Об этом сообщает t-v.in.ua со ссылкой на СМИ.

На захід прийшло близько ста пар схожих дітей різного віку.

Збиралися учасники «мімішного» параду біля торговельного центру «Дитячий світ». Колону очолили мажоретки, позаду яких йшов духовий оркестр, а потім й самі двійнята та близнята з батьками та рідними.

Усі пройшлися урочистою ходою по вулиці Проскурівській до кінотеатру імені Т. Г. Шевченка. Хмельничани, які стояли обабіч параду, знімали та фотографували усе на свої телефони. Діти махали руками, пускали мильні бульбашки та гралися повітряними кульками.

«Парад близнят і двійнят – це вже своєрідна традиція нашого міста. Щороку, цей захід стає все популярнішим. Два роки томи ми зафіксували рекорд – в одному місці зібралося 88 пар схожих дітей. Цього року ще більше дітей взяли участь у заході, але представників в Книги рекордів України не запрошували», – каже Леся Козачок, головний спеціаліст міського управління молоді та спорту.

Окрім близнят та двійнят, у параді взяли участь і три трійні. Організатори заходу вручили їм символічні подарунки і подякували за участь в параді.

«Вголос»


Джерело статті: “http://vgolos.com.ua/news/rekordna_kilkist_blyznyat_ta_dviynyat_proyshly_svyatkovym_paradom_u_hmelnytskomu_foto_video_318305.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя