Новий тренд: де знайти унікальне "вулканічне" вино

Новий тренд: де знайти унікальне

Серед справжніх гурманів та поціновувачів хорошого алкоголю можуть знайтись і ті, хто не знають про існування вулканічного виноробства. Це й не дивно, оскільки таке вино можна виробляти лише з тих виноградників, які ростуть на вулканічному грунті. Об этом сообщает tp0562.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але оскільки вулканічні грунти становлять лише 1% від усієї світової поверхні і не відзначаються інтенсивною родючістю, то про виробництво спеціального алкоголю знають лише одиниці. Через пористість вулканічного попелу та потоків лави грунт насичується такими поживними речовинами, як магній, кальцій, натрій, залізо і калій.

"Вулканічне" вино можна знайти в меню деяких ресторанів у таких місцях: Канарські острови (Іспанія), Азорські острови (Португалія), Кампанія (Італія), Санторіні (Греція), а також в Угорщині, Сицилії і Каліфорнії.


Різновид елітних вулканічних вин

Що цікаво, таке незвичне вино стало новим трендом в гастрономії та поступово здобуває все більшу популярність. Цього року навесні в Нью-Йорку пройшла перша міжнародна конференція, присвячена вулканічному виноробству.


Вирощення винограду на вулканічних грунтах


Вирощення винограду на вулканічних грунтах


Вирощення винограду на вулканічних грунтах


Джерело статті: “http://24tv.ua/noviy_trend_de_znayti_unikalne_vulkanichne_vino_n976079”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя