Гройсман і Коболєв наприкінці травня представлять українську ГТС у Брюсселі

Гройсман і Коболєв наприкінці травня представлять українську ГТС у Брюсселі

КИЇВ. 18 травня. УНН. Наприкінці травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв візьмуть участь у великій енергетичній конференції у Брюсселі, де представлятимуть українську ГТС. Про це сьогодні сказала заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олена Зеркаль в ефірі радіо НВ, передає УНН. Об этом сообщает il06242.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Наприкінці цього місяця в Брюсселі відбудеться велика конференція по енергетиці, на якій буде наш Прем’єр разом з головою "Нафтогазу“, і вони будуть представляти нашу газотранспортну систему. І якраз працювати над тим, щоб залучити іноземного партнера до управління нашою ГТС”, — сказала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман розраховує на додаткове фінансування Фонду енергоефективності від ЄС

За словами Зеркаль, це не йдеться в жодному випадку про продаж української ГТС або її “здачу”, як про це розповідають деякі політики.

“Йдеться, що наша ГТС потребує залучення іноземного оператора для того, щоб відповідати всім стандартам. Щоб ні у кого вже не було ніякого сумніву щодо того, як вона працює: надійно чи не надійно, чи може вона витримати тиск чи не може, в якому обсязі вона може забезпечити постачання газу”, — додала заступник міністра.

Раніше в Єврокомісії наголосили на прискоренні реформ енергосектору в Україні.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1731523-groysman-i-kobolyev-naprikintsi-travnya-predstavlyat-ukrayinsku-gts-u-bryusseli”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя