Гройсман пообіцяв зробити вакцинацію собі і всьому уряду у прямому ефірі


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував зобов’язати голову Кабміну та народних депутатів першими проходити вакцинацію у прямому ефірі телебачення

Про це повідомляє Еспресо.TV. Об этом сообщает info-pics.in.ua со ссылкой на СМИ.

Від початку року на кір захворіло понад 15 тисяч українців, серед яких дві третини — діти. Такі спалахи кору стаються внаслідок того, що декілька років тому ніхто не вакцинувався, переконаний Гройсман.

Прем’єр зазначив, що щеплення мають стати обов’язковими. Він також висловив готовність зробити собі щеплення перед камерами.

Читайте також: 10 небезпечних хвороб, від яких захищає вакцинація. Дані МОЗ

"Сьогодні ми забезпечені усіма вакцинами і працюємо над тим, щоб максимально провести вакцинацію українських громадян. Я першим буду робити ці вакцинації на телебаченні, щоб ніхто нічого не лякався", — заявив прем’єр.

Гройсман запропонував внести поправки до законодавство, що зробить вакцинацію обов’язковою.

"Але зробити так, що першу чергу вакцинації проходить прем’єр та народні депутати", — заявив прем’єр під час засідання парлменту.

  • Нещодавно заступниця міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина повідомила про впровадження нової методології розрахунку вакцин, яка передбачає планування потреби у вакцинах на три роки вперед.
  • Повідомлялося також, що вперше за останні 7 років в Україні наявна достатня кількість вакцин, щоб охопити імунізацією всі вікові групи, які цього потребують.
  • Всесвітня організація охорони здоров’я закликає Україну підвищити рівень вакцинації до 95%.
  • У ЮНІСЕФ заявляють, що кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні складає близько 30%.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/05/18/groysman_poobicyav_zrobyty_vakcynaciyu_sobi_i_vsomu_uryadu_u_pryamomu_efiri”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя