Призер ЧС-2017 з плавання Михайло Романчук: Виступатиму за Україну, незважаючи на всі проблеми

вівторок, 26 грудня, 2017, 15:21 Спорт

Читать эту новость на русском

Призер ЧС-2017 з плавання Михайло Романчук: Виступатиму за Україну, незважаючи на всі проблеми

Призер чемпіонату світу-2017 з плавання Михайло Романчук (на фото) заявив, що не збирається залишати Україну, хоча і визнав, що думки про зміну спортивного громадянства виникають мимоволі через відсутність в країні інтересу до цього виду спорту. Об этом сообщает absurdu.in.ua со ссылкой на СМИ.


Михайло Романчук: Виступатиму за Україну, незважаючи на всі проблеми


«Тут як не чини опір, такі думки з’являються. Чому, наприклад, Азербайджан і Туреччина готові дати тобі всі умови, все, що ти хочеш, а в рідній країні до тебе немає діла. Це досить сумно. Країну я не буду міняти. Незважаючи на всі проблеми, які тут є, я – українець, я тут народився і виступатиму за Україну. В Україні людям, на жаль, немає ніякого діла до нашого виду спорту. Хоча у нас є дуже високі результати, але це нікого не цікавить.


2017 рік – найкращий рік в моєму житті. За цей рік відбулося дуже багато приємних подій: «срібло» чемпіонату світу, «золото» чемпіонату Європи. Є стимул тренуватися. Я розумів, що потрібно змінити підхід в тренуваннях. Тренер це також розумів, і це потроху дало приріст в результатах», – цитує Михайла Романчука xsport.ua.


Нагадаємо, що у цьому році 21-річний український плавець з Рівного виборов срібну нагороду чемпіонату світу в Будапешті на дистанції 1500 м, три нагороди на Всесвітній Універсіаді-2017 в Тайвані і став чемпіоном Європи на короткій воді у Копенгагені.


Новий президент Федерації плавання України Андрій Власков заявив, що на Олімпіаді-2020 збірна України має намір завоювати дві медалі.

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2017/12/26/pryzer_chs2017_z_plavannya_myhaylo_romanchuk_vystupatymu_za_ukrainu_1233553”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя