Заступник Авакова знає, чому журналістам у справі Шеремета вдалось більше, ніж слідству

Вадим Троян

Заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян розповів, чому журналістам-розслідувачам вдалось з’ясувати у справі про вбивство їхнього колеги Павла Шеремета більше інформації, ніж вдалось слідчим МВС.

Про це Вадим Троян говорив в ефірі програми "Лівий берег" з Сонею Кошкіною.

Він вважає, що журналістам вдалось з’ясувати більше, розслідуючи справу про вбивство Павла Шеремета, оскільки вони не несуть відповідальності.

Журналісти, коли висвітлюють щось, не несуть відповідальності в нашій країні. Я не бачив такого випадку, коли за поширення будь-якої слідчої чи оперативної інформації журналіст ніс відповідальність. Він розслідував, він її подав, як міг, як хотів, як він це бачив, як він це розслідував,
– сказав Троян.

Зокрема, заступник міністра МВС згадав про екс-співробітника СБУ Ігоря Устименка, на слід якого вийшли журналісти, готуючи фільм-розслідування про вбивство Павла Шеремета.

"Те, що виявили Устименка – це якісна робота і це дійсно зіграло ключову роль, що повний номер ідентифікували, вони вийшли на автомобіль, а значить і на Устименка", – зазначив Троян.

Він додав, що в оперативників, які працюють над цієї справою, багато ключових свідків і більшість з них вони не можуть показати в рамках оперативних опрацювань чи кримінального провадження.

Нагадаємо, у резонансному фільмі "Вбивство Павла" журналісти з’ясували нові подробиці щодо вбивства свого колеги. Зокрема, стало відомо, що в ніч перед вбивством поблизу автомобіля журналіста, в який була закладена вибухівка, помітили колишнього (а, можливо, навіть теперішнього) співробітника СБУ Ігоря Устименка.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zastupnik_avakova_znaye_chomu_zhurnalistam_u_spravi_sheremeta_vdalos_bilshe_nizh_slidstvu_n818334”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя