Боровик прокоментував чутки про позбавлення його громадянства

Боровик прокоментував чутки про позбавлення його громадянства
Олександр Боровик, який свого часу займав посаду радника глави Одеської ОДА, в інтерв’ю InfoResist прокоментував інформацію про позбавлення його українського громадянства, передає replyua.net. Як зазначив Боровик, від імені української влади його ніхто не повідомляв.

«Ніхто мене про це не інформував, я чув на рівні чуток і я чув спекуляції. Однак від імені української влади до мене ніхто не звертався, я не розумію причин, мені не зрозуміла юридична підоснова. Наскільки мені відомо, є дві причини, по якій можуть позбавити громадянства. Перша — це якщо ти вступив до громадянства іншої країни без дозволу своєї країни, друга — якщо ти вступив на службу в іншій країні. Мені дали громадянство українське в 2015 році, з того часу я не вступав в інше громадянство, я не надходив на службу в іншій державі », — сказав він. Екс-заступник голови Одеської ОДА підкреслив, що на той час була домовленість, що Київ не буде вимагати від нього виходу з громадянства Німеччини.

При цьому він підкреслив, що коли санкцій немає, позбавити громадянства не народженого в країні, Конституція забороняє і нічого письмового Україна йому не давала.

Джерело статті: “http://replyua.net/news/63426-borovik-prokomentuvav-chutki-pro-pozbavlennya-yogo-gromadyanstva.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя