До 4,5 років позбавлення волі засуджено чернівчанина, який торгував наркотиками

Про це повідомили в прес-службі прокуратури області

Про це повідомили в прес-службі прокуратури області

Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію прокуратури та залишив без змін вирок суду першої інстанції відповідно до якого 24-річного мешканця м. Чернівці засуджено до 4,5 років позбавлення волі за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів і психотропних речовин у особливо великому розмірі).

Так, вночі 20.05.2016 правоохоронці затримали обвинуваченого в Чернівцях з 27 поліетиленовими пакетиками амфетаміну вагою понад 450 грам та 17 поліетиленовими пакетиками канабісу вагою майже 20 грам, які той мав збути невстановленій слідством особі.

25.11.2016 у Шевченківському районному суді м. Чернівці вину чоловіка було повністю доведено. Суд призначив йому покарання виді 4,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла.

Обвинувачений та його захисник з рішення суду не погодились та оскаржили його в апеляційному порядку.

Проте в апеляційній інстанції державним обвинувачем було доведено, що вирок суду першої інстанції є законним, а призначене покарання справедливим.

Прийнявши до уваги доводи прокурора Апеляційний суд Чернівецької області залишив вирок суду першої інстанції без змін.


Джерело статті: “http://acc.cv.ua/chernivtsi/21852-do-4-5-rokiv-pozbavlennya-voli-zasudzheno-chernivchanina-yakij-torguvav-narkotikami”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя