Відновлювати Україну потрібно так, як це робив єврейський народ , - блогер

Відновлювати Україну потрібно так, як це робив єврейський народ , — блогер
Блогер Anti-colorados пише, що в останні роки правління Ющенка Україна опинилася в тому ж положенні, що і при Кучмі, передає replyua.net. «Незважаючи на всі гучні заяви про євроінтеграцію, насправді, Україна рухалася в фарватер Кремля, і Янукович довів це положення до логічного межі. Розрив цього кола якраз і привів до війни. Наша біда в тому, що ми, на відміну від єврейського народу, перебували в ілюзії безпеки і знехтували досвідом поколінь наших предків, що заповіли нам, в першу чергу, боротися з ворогом з Москви», — вважає блогер.

На його переконання, у Ізраїлю таких ілюзій не було і він з самого початку серйозно поставився до погроз свого існування, і коли вдарили війни, він був готовий до цього як духовно, так і матеріально. Тому кожна агресія противника незмінно закінчувалася його поразкою. До того ж, просте зіставлення сил і засобів Ізраїлю і коаліції арабських країн завжди було на користь останніх.

«На ізраїльтян нападали поодинці, агресія завжди була колективною і, як мінімум — на два фронти. Тобто, євреї боролися з досить потужним противником, у якого було більше зброї взагалі і новітньої- зокрема, бо про це дбав совок, а під час останніх воєн совкові військові просто керували бойовими діями і управляли складними системами озброєнь. Всупереч розхожій думці, Ізраїль домагався успіху без союзників», — зазначив Anti-colorados.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя