Сергій Ніжинський: про пріоритети співробітництва між Україною та Італією

Виступ В.о. Директора Департаменту з питань Стратегічного планування та координації державної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України Ніжинського С.С. італійською мовою під час візиту Голови ОБСЄ Анжеліно Альфано до України та відвідання Україно-Італійського Форуму в Торгово-промисловій палаті викликав позитивний фурор серед українських та італійських кіл, адже не кожен чітко розуміє проблематику між країнами, а асоціює тільки з торгівлею вином та туризмом.

За словами доповідача Ніжинського С.С. як фахівця україно-італійських відносин,що навчався свого часу в Італіі, тенденція розвитку обороту коштів між країнами збільшується, великий та малий бізнес цікавиться Україною та намагається бути активним у пошуках нових ринків.

Однак, «захист українських громадян в Італіі та підтримка обома державами їх новоствореному бізнесу – це пріоритет наших відносин. І досі не підписаний «Меморандум про взаємне визнання трудового стажу та пенсій», адже Італійська Республіка декілька років тому підписала відповідний Меморандум з Росією, а з Україною чомусь 2 роки призупинено питання», зауважив доповідач.

На думку, Ніжинського С.С., дане підписання спростить та покращить бізнес-клімат між країнами та соціально спростить громадянам бюрократичні механізми в обох країнах у взаємовідносинах.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя